Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color
×

هشدار

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

چیلر هواساز سفارشی ساخت شرکت پارت تهویه پارسیان:

چیلر در نتیجه بکار گیری تجربیات کسب شده در بیش از دو دهه فعالیت متخصصین این شرکت در زمینه سیستم های تهویه مطبوع کانالی و تحقیقات وسیع بر روی هواساز های طراحی شده توسط برند های معتبر و موفق مانند : Good man, Rheem و... و با در نظر گرفتن آب و هوای کشور ایران، شرکت پارت تهویه پارسیان در سال 1383 موفق به طراحی و ساخت هواساز هایی با بالا ترین سطح کیفیت ممکن و بیشترین تطبیق با شرایط جوی ایران شد.

چیلر هواساز های پارت تهویه پارسیان ابتدا برای مصارف خاص در نظر گرفته شده بود. اما بعد از استقبال بینظیر از این محصول ، هواساز شرکت پارت تهویه پارسیان در پروژه های مسکونی بسیاری تعبیه و رضایت استفاده کنندگان را جلب نمود.

چیلر هواساز شرکت پارت تهویه پارسیان در دو نوع ایستاده و زیر سقفی طراحی و تولید میشود.

چیلر هواساز شرکت پارت تهویه پارسیان مجهز به الکتروموتور فیش باخ آلمان که قابلیت کارکرد مداوم و بدون توقف برای مدت طولانی را دارا بوده و برای عمل در دماهای بالا تا 70درجه سانتیگراد با هیچ چالشی مواجه نیست.

چیلر هواساز شرکت پارت تهویه پارسیان امکان تنظیم سرعت در نتیجه میزان هوادهی و فشار استاتیک و توان مصرفی را به سادگی در اختیار استفاده کننده قرار میدهد. این قابلیت همچنین امکان کارکرد با حداکثر هوادهی برای فضا های اداری و تجاری و صنعتی، و حداقل آلایندگی صوتی برای فضاهای مسکونی را در اختیار استفاده کننده میگذارد. 

چیلر هواساز شرکت پارت تهویه پارسیان دارای کویل سرمایشی (اواپراتور) با سطح بزرگ با تبادل حرارتی مناسب و راندمان بالا است. همچنین با کویل آب گرم با سطح بزرگ و ظرفیت حرارتی بالا تجهیز شده که مناسب زمستانهای سرد میباشد.

چیلر در جداول زیر میتوانید مشخصات فنی هواساز های ایستاده و زیر سقفی شرکت پارت تهویه پارسیان را به طور مجزا مورد بررسی قرار دهید.

 

چیلر هواساز ایستاده پارت تهویه پاسیان: 

 

 

 

چیلر هواساز زیر سقفی پارت تهویه پارسیان: