Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

شرکت پارت تهویه پارسیان

طراحی ، تولید، فروش، و خدمات پس از فروش انواع سیستم های تهویه مطبوع با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه سیستم های تهویه مطبوع.

 ارایه کننده محصولات و خدمات پس از فروش برند های گودمن، ریم و دپوینت امریکا.

پروژه ها
تهویه مطبوع
محصولات
تهویه مطبوع
خدمات پس از فروش
تهویه مطبوع

چیلر

چیلر یکی از پر طرفدار ترین سیستم های تهویه مطبوع در میان مجری های پروژه های ساختمانی لوکس است. مصرف کنندگان سیستم های تهویه مطبوع در پی رسیدن به بالاترین بازده و کیفیت هستند. خریداران چیلر معمولا مجری هایی هستند که فارغ از میزان بهای تمام شده سیستم تهویه تمرکز خود را روی بالاترین کیفیت ممکن قرار داده اند. شرکت پارت تهویه پارسیان با ارائه چیلر هایی که به تکنولوژی میکروچنل تجهیز شده اند علاوه بر بالاترین کیفیت ممکن، افزایش 25 تا 30 درصدی بازده سیستم تهویه مطبوع را نیز به سازندگان کمال طلب پیشنهاد میکند.

داکت اسپلیت

شرکت پارت تهویه پارسیان ارائه کننده سیستم های تهویه مطبوع کانالی (داکت اسپلیت). این شرکت با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه طراحی تولید واردات فروش و اجرای سیستم های تهویه مطبوع توانسته خود را به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه های فعال در این زمینه معرفی کند. پارت تهویه پارسیان با اختصاص بخش عمده فعالیت خود در زمینه داکت اسپلیت به برند های موفق و مورد اطمینان بازار مانند: گودمن ، ریم مورد توجه مصرف کنندگانی قرار گرفت که به دنبال بهترین های بوده و هستند.

 
 

شرکت پارت تهویه پارسیان ارائه کننده قری ترین برند های سیستم تهویه مطبوع. مینی چیلر را به عنوان یک گلچین از تمام امتیازات سیستم تهویه مطبوع کانالی (داکت اسپلیت) و چیلر و فن کوئل  به خریداران سیستم های تهویه مطبوع معرفی و پیشنهاد میکند. مینی چیلر ها تمام ویژگی های کیفی سیستم های چیلر را دارا بوده و به لیست امتیازات خود اجرای مستقل برای هر واحد را نیز اضافه نموده که میتواند با توجه به این مزایا کامل ترین انتخاب باشد. 

×

هشدار

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

کپی با شکست

چیلر شرکت پارت تهویه پارسیان با بکارگیری مهارت افراد متخصص و خبره در زمینه سیستم های تهویه مطبوع موفق شده در طی سال های فعالیت خود آسایش را به مصرف کننده های محصولات این مجموعه هدیه کند. این شرکت با انجام به موقع و مناسب سرویس های دوره ای سیستم های تهویه مطبوع ارائه شده توسط شرکت پارت تهویه پارسیان موفق به جلب رضایت صد درصدی مصرف کنندگان شده و ارائه این خدمات را در بالاترین سطح ممکن حفظ کرده تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.